Lansinoh Compact elektriline rinnapump

119,00

Laos

Tootekood: 5060420230932 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Lansinohi kompaktne elektriline rinnapump on võimas, väike, kerge ja kodust eemal olles on see hõlpsasti kaasas kantav. Kahefaasiline tehnoloogia, mis jäljendab imikute loomulikku imemist. 5 erinevat imemise kiirust ja 5 erinevat vaakumi taset, mis tähendab emale maksimaalset mugavust rinnapiima pumpamisel.

  • 5 reguleeritavat imemis- ja rütmitaset, jäljendavad seda, kuidas laps loomulikult imeb, maksimeerib piima väljutamist.
  • Komplekti kuulub Comfortfit ™ lehter, mis tagab mugava pumpamise.
  • Väike, kerge disain koos mikro-USB toiteadapteriga; ideaalne kasutamiseks kodus või väljas olles.
  • Lihtne kasutada ning vähe puhastamiseks vajalike osasid, mis annab võimaluse aega säästa.
  • Sisaldab NaturalWave® Teat (korgiga) pudelit- aitab säilitada väljakujunenud imetamisharjumusi.
  • BPA ja BPS vaba.
  • Pehme silikoonist lehter ComfortFit ™ – silikoon äärega lehter tagab mugava pumpamise.
  • LED-indikaator, annab hõlpsasti märku kas seade on sisse lülitatud ja hea jälgida millist tugevust või kiirust pumpamisel kasutate.

Erinevad pumpamise faasid: Kui imikud imetavad rinda, alustavad nad kiire imemisega, et stimuleerida teie piima voolamist. Kui piim on hakanud voolama, tõmbab laps piima välja aeglasema, sügavama imemisega. Selle loodusliku rütmi simuleerimiseks pakub Lansinoh® kompaktne ühekordne elektriline rinnapump 2 faasi – laskuv faas ja ekspressioonifaas. 1.Let-Down Phase (laskuv faas) on kiirem pumpamisstiil, mis jäljendab lühikest ja kiiret imemist, mida teie laps kasutab piimavoolu algatamiseks. 2.Ekspressioonifaas jäljendab 5 mugavamaks imemisastmega aeglasemat ja sügavamat imemist. Rinnapumba sisselülitamisel käivitub see 3-astmelises faasis ja lülitub 2 minuti pärast automaatselt ekspressioonifaasile, mis tähendab, et te ei pea isegi nuppu vajutama (kui te ei soovi) . Kui teie piim hakkab voolama enne 2-minutist üleminekut, võite suvalises punktis üle minna ekspressioonifaasile. Automaatne väljalülitus, kui pump jäetakse üle 60 minutiks järelevalveta. Lansinoh® kompaktse ühekordse elektrilise rinnapumbaga on kaasas standardsuurus (25mm) ComfortFit ™ silikoonist lehter, mis on servade ümber pehme ja nõtke, et vormida rinda. Suuremõõtmelist (30,5 mm) ComfortFit ™ saate küsida meie poodidest. (www.relaxmom.ee) Lansinoh®-i kompaktse elektrilise rinnapiimapumba saab kinnitada Lansinoh®-i rinnapiima säilituskotti külge otse, mis aitab teil aega kokku hoida ja otse kotti pumbata rinnapiima säilitamiseks.

close

10%

Sooduskupong sulle! 🎁

Liitu uudiskirjaga ja kingime sulle -10% sooduskoodi!

Uudiskirjaga liitujatega jagame igakuiseid eripakkumisi ning hoiame kursis uusimate toodetega.

Lisainfo

Bränd

Lansinoh