Filtreeri
  • Hind
    € -

Uneaeg

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Beebimonitor Premium Care
Innovaatiline ja multifunktsionaalne beebimonitor, millel on selge digitaalne heli ning millel puuduvad igasugused segajad. Madal emissioonitase tähendab, et need monitorid on lastele ohutud.   Omadused Leviala 1400m ..
139.00€
KM-ta: 115.83€
Maxi-Cosi Iris reisivoodi
Maxi-Cosi Iris reisivoodi on ideaalne kaaslane nii reisidel, vanavanemate juures kui ka kodus askeldades. Iris reisivoodi kõrgust on võimalik seada kahele erinevale kõrgusele - ülemine osa 0-9kg ning alumine 0-15kg. Reisivoodi ise ka..
179.00€
KM-ta: 149.17€
Maxi-Cosi Iora beebihäll
Tänu Maxi-Cosi Iora beebihällile saad sa rahulikult magada teades, et beebi on turvaliselt sinu käeulatuses. Iora on praktiline vooditasku, mis on lihtasti reguleeritav ning millel on ülimalt mugav madrats.   Omadused 2in1..
229.00€
KM-ta: 190.83€
Beebirahustaja Phoebe-Bruno
Phoebe ja Bruno on ühed erilised loomakesed, kes võimaldavad lapsevanemal enda häält lindistada ning seejärel seda lapsele mängida. Nii kuuleb laps tuttavat häält ning rahuneb! Lisaks on tootel mitmeid muid olulisi funktsioone:   ..
45.99€
KM-ta: 38.33€
Unetreener Davy
Unetreener Davy aitab lapsel aru saada, millal on õige aeg voodist tõusmiseks. Lapsevanem saab seadistada sobiva ärkamise ning magamamineku aja ning Davy teeb ülejäänud töö! Punane ekraani värvus annab lapsele märku, et on uneaeg. 30 min..
49.99€
KM-ta: 41.66€
Muusikaga kaisulapp Felix-Robin-Becky
Muusikaga kaisulapp, mis aitab luua beebile turvatunnet ning rahustab unehelidega! Väga kompaktne, mugav kaasa võtta igale poole väljaspool kodu. Kinnita beebi lutt kaisulapi külge, nii ei ole see kunagi kadunud.   6 erinevat uneh..
27.99€
KM-ta: 23.33€
Ookeaniprojektor Cody ja Otto
Cody ja Otto on beebi parimad sõbrad! Armas loomake projekteerib lakke veealuse maailma ning rahustavad meloodiad aitavad lapsel uinuda! 3-etapiline uneprogramm Esmalt püüab Cody või Otto lapse tähelepanu lakke kuvatud liikuvate lainete ja..
55.99€
KM-ta: 46.66€
Täheprojektor Wally
Vaal Wally on ideaalne neile, kes otsivad pisikest ning kaasaskantavat täheprojektorit! - Projekteerib lakke veepiisad. - 4 värvitoonis veepiisad: punane, sinine, roheline ja vahelduvad värvid. - 3 rahustavat heli: ookeanihelid, ema sü..
28.99€
KM-ta: 24.16€
Beebi rahustaja Suzy
Kaasaskantav beebirahustaja Suzy aitab sinu beebil rahuneda ning kiiremini uinuda! Lapsevanemad rahustavad oma beebisid tehes suuga häält "shh..shh" - see on teadlaste poolt tõestatud tehnika, mis aitab beebidel rahuneda. Suzy imiteerib "shh..shh"..
22.99€
KM-ta: 19.16€
Sooja- ja külmaloomad Paul-Pip-Howy
Kolm armast loomakest, keda saab soojendada mikrolaineahjus või jahutada sügavkülmas. Laps saab võtta soojendatud loomakese endale kaissu, et jahedal ajal sooja saada või leevendada sooja mõjul pingeid. Hea alternatiiv soojaveepudeli kasutamisele...
27.99€
KM-ta: 23.33€
Käeviibetele reageeriv seinalamp Fay-Rex-Otis
Nutikas lastetoa seinalamp, mis reageerib käeviibetele. Komplektis kaasas kolm erinevat loomakest, mille laps saab lambile asetada! - Lamp reageerib käeviibetele: liiguta kätt lambi all vasakult paremale ning lamp lülitub sisse/välja; valgustu..
62.99€
KM-ta: 52.49€
Jonnipunn öölambid Zack-Lex-Elli
Jonnipunn öölambid on lapsele toredaks kaaslaseks nii mänguajal kui ka öösel: kiiguta jonnipunni, et öölamp tööle hakkaks! Kiiguta veel kord ning see lülitab ennast taas välja.   - Sisse/välja lülitamine jonnipunni kiigutades või nupust ..
32.99€
KM-ta: 27.49€
Öö- ja taskulamp Gina
Kaelkirjak Gina on ühtlasi nii öö- kui ka taskulamp. Laps saab kasutada Ginat taskulambina näitamaks valgust oma teekonnal, otsida pimedas oma lemmik kaisulooma või lihtsalt sellega mängida. Öösel on Gina aga öölambi eest. - Öölamp lülitub väl..
32.99€
KM-ta: 27.49€
Unetreener Sam
Unetreener Sam aitab lapsel aru saada, millal on õige aeg voodist tõusmiseks. Lapsevanem saab seadistada sobiva ärkamise ning magamamineku aja ning Sam teeb ülejäänud töö! Punane ekraani värvus annab lapsele märku, et on uneaeg. 30 minutit enne är..
49.99€
KM-ta: 41.66€
Taimeriga öölamp FIN
Taimeriga öölambike FIN Kaks ühes - lugemislamp ja öölamp Kaks valgustuse tugevust - hele valgus lugemiseks ning oranž mahe valgus uinumiseks Juhtmevaba ühendus (laetav aku - USB kaabel tootega kaasas)  Sobib hästi v..
32.99€
KM-ta: 27.49€
Innovative Kids @ 2021