Uneaeg on sageli see, millega lapsevanemad kõige rohkem vaeva näevad, sest värsked beebid ei taha hästi magada. Zazu nutikad unetooted on loodud erinevate uneprobleemide lahendamiseks. Beebidele sobivad hästi white noise heliga tooted, mis aitavad paremini uinuda ning ka unetsükleid läbida. White noise on heli, mis imiteerib ema kõhus kuuldud helisid, mis on umbes sama valjud, kui töötav tolmuimeja. Sellest tulenevalt võib white noise heli üsna valjult mängida.

Suurematele lastele (alates 2a.) õpetavad unetreenerid, millal on uneaeg ning millal võib ärgata. Unetreenerid on loomakesed, kelle silmad on uneajal kinni ja ärkamise ajal lahti. Lisaks on mitmetel unetreeneritel ekraanid, mis annavad värvidega lapsele märku: punane on uneaeg; oranž tähendab 30 minutit ärkamiseni; rohelisega võib voodist välja karata. Eriti suured abilised on unetreenerid sellisel ajal, kui hommikul läheb varakult valgeks (või õhtul on veel pikalt valge) ning laps ei saa aru, kas on uneaeg või võib juba ärgata.

Gaasivalu leevendamise padi aitab samuti heale unele kaasa, sest leevendab soojuse mõjul kõhupingeid ja valusid ning beebil on kergem uinuda!

Värsketele lapsevanematele või enneaegse beebi puhul aitab meelerahu säilitada Babysense hingamismonitor, mis annab helisignaaliga märku, kui beebi hingamisrütm on normist väljas. Selliselt saab lapsevanem kiiresti last kontrollida ning vähendada hällisurma riski.

Filter