Kes Me Oleme


Innovative Kids on lugu kahest naisest, kes tabasid end pidevalt mõttelt, et „võiks ise midagi põnevat teha“. Arvatavasti on selliseid mõtteid mõlgutanud meist paljud ja nagu ka meiegi puhul esialgu, jäänud see lihtsalt mõtteks “kunagi tulevikus“. Alati on ju midagi muud pooleli – pere, töö, sõbrad või lihtsalt „kiire“.

See kõik kestis kuni maikuuni 2016 kui otsustasime kokku saada ja tegutsema hakata. Oli ilus kevadine pühapäev ja istusime maha kohvikusse. Mõeldud, tehtud ning 15 minuti pärast oli loodud Innovative Kids OÜ. Täpselt nii lihtne see keeruline otsus tegelikult oligi – tunne oli uhke ja silm säras!

Öeldakse, et kõige olulisem on leida endale hea äripartner. Meie puhul võib linnukese kirja panna! Üks meist on finants ja teine turunduse taustaga. Seega suudame kordamööda teineteist kenasti vastavalt vajadusele kas pilvedest alla tuua või tagant utsitada.

Kuna tegevusala on väga levinud, oli meie kindel otsus, et peame millegi poolest eristuma. Kindlasti ei olnud meie eesmärk teha e-poodi, kus oleks eelkõige palju tooteid, pigem vastupidi. Maailm areneb iga päevaga ja teadsime kohe, et tahame pakkuda lapsevanematele innovaatilisi tooteid, mis aitaksid muuta igapäevased tegevused mugavamaks ja muretumaks.

Meie suurimaks väärtuseks on rahulolevad kliendid. Kõige tähtsam meie jaoks on pakkuda oma klientidele kiiret ja kvaliteetset teenindust. Mitte miski muu ei tee meid rõõmsamaks kui positiivne tagasiside klientidelt. Tore on kohtuda inimestega, kes juba tooteid nähes rõõmsalt hõiskavad, et see on just „see“, mida olen otsinud ja et meie tooted on „elupäästjad“ – selle nimel tasub pingutada!

Oleme pidevas arengus, külastame rahvusvahelisi messe, viime end kurssi uute ja uuenduslike suundadega maailmas ning tahame teile pakkuda vaid parimat valikut. Üritame valikusse lisada pidevalt uusi tooteid ja tuua rõõmu teie igapäeva.

Aitäh, et olete meiega!

Anni ja Moonika


Esindame Eestis järgmiseid brände:

ZAZU – www.zazueesti.ee

Kipkep

Tidy tot

Kontakt

Juhul, kui on huvi antud brände ka enda poes müüa, siis võta meiega ühendust!

close

10%

Sooduskupong sulle! 🎁

Liitu uudiskirjaga ja kingime sulle -10% sooduskoodi!

Uudiskirjaga liitujatega jagame igakuiseid eripakkumisi ning hoiame kursis uusimate toodetega.