You are currently viewing APPI NEED GAASIVALUD! NUTTEV BEEBI JA AHASTUSES EMA – KAS PARATAMATUS?

APPI NEED GAASIVALUD! NUTTEV BEEBI JA AHASTUSES EMA – KAS PARATAMATUS?

  • Post category:Tooted

Värske lapsevanem

Kaks triipu edukalt kinni püütud, ülevoolav õnnetunne ning seejärel lõputuna tunduv ootamine – kuid peagi saabub päev, mil sulle ulatatakse maailma kõige pisem ning armsam beebi. Vaatad seda ilmaimet ning tundub arusaamatu, kui palju armastust võib ühte südamesse mahtuda.  Veelgi arusaamatum tundub see, kui kõva häälega suudab üks imetilluke kodanik maailma tervitada, just nagu tahaks oma kohalolekust kõigile teada anda! Mööduvad nädalad ning hakkad harjuma mõttega, et sinu elus on nüüdsest veel keegi, kellega enda igapäevaelu jagada – mõnusalt pikad jalutuskäigud, perekondlikud vannitamise õhtud ning lõunauinakud üksteise kaisus. Kõik on suurepärane, kui vaid.. lõppeksid need piinarikkad gaasivalud..

Iga ema, kes on kuulnud oma beebit lakkamatult nutmas, teab, et see on heli, mis paneb tegutsema ning muretsema, mis nüüd pisikesel pahasti on. Kas tal on kõht tühi? Kas mähkmed on märjad või hoopis kuskilt valus? Üsna abituna paneb ennast tundma see, kui avastad, et beebi nutu põhjuseks on gaasivalud, mis aina piinavad ja piinavad ning kuidagi aidata ka ei oska. Aga mis siis lahendus oleks?

Soovitusi on palju, millest mõned tunduvad mõistlikud, kuid teised suisa äärmuslikud – siinkohal peatuksime üksnes esimestel.  Niisiis, levinuimad soovitused, mis näivad mõistlikud ning aitavad gaasivalusid leevendada on kõhu soojas hoidmine, vannitamine, gaasivalurohu kasutamine ning kõhu masseerimine. Jättes gaasivalurohu kõrvale, on kõikidel ülejäänutel üks ühine nimetaja – soojus ning sooja käe puudutus (lisaks massaaži survele). Võttes seda ühist nimetajat arvesse, räägime lähemalt ühest nutikast soojapadjast, mis aitab leevendada beebide gaasivalusid.

Kipkep soojapadi on omanäoline ning töötatud välja spetsiaalselt beebide gaasivaludele leevenduse pakkumiseks. Soojapadja sees on looduslikud linaseemned, mis püsivad peale mikrolaineahjus soojendamist soojana umbes 20 minutit, mis on täpselt sobiv aeg üheks leevendusseansiks. Kindlasti tekib küsimus miks eelistada soojapatja kui võib kasutada ka kuumaveekotti?

Põhjuseid on mitu:

– Kipkep soojapadja näol on tegemist spetsiaalselt beebidele suunatud tootega

– Soojapadi on pehme ümbrise sees, mis aitab vältida beebi kõrvetamist

– Toode on spetsiaalse kujuga ning täidetud linaseemnetega, et jaotada raskus ja soojus täpselt sellesse kõhupiirkonda, kus seda kõige rohkem vaja on  

– Boonusena aitab rinnale asetades stimuleerida piima voolu ning on hea abimees ka täiskasvanu kõhuvalu puhul

– Kasutatav ka külmakompressina

Kuidas töötab?

Soojapadi tuleb ilma ümbriseta asetada mikrolaineahju ning soojendada kuni 60 sekundit. Peale soojendamist tuleks lasta padjal 30-60 sekundit jahtuda ning seejärel panna kaitsva ümbrise sisse. Koos ümbrisega saab soojapadja asetada beebi kõhule, mille tulemusena jaotuvad soojad linaseemned õigetesse piirkondadesse ning aitavad leevendada beebi kõhuvalu. Kõik on äärmiselt lihtne ning ajakulu kõigest 2 minutit!

Soojusefekt on beebidele tuttav juba ema kõhus olles ning peale sündi jätkub see emaga nahk-naha kontaktis olles. Kipkep soojapadi on hea abimees soojusefekti tekitamiseks ning juba tuttavaks saanud tunde imiteerimiseks 🙂

close

10%

Sooduskupong sulle! 🎁

Liitu uudiskirjaga ja kingime sulle -10% sooduskoodi!

Uudiskirjaga liitujatega jagame igakuiseid eripakkumisi ning hoiame kursis uusimate toodetega.