You are currently viewing MIKS EELISTADA NUTIKAT ÖÖLAMPI? KAS VALIDA HELISENSORIGA VÕI ILMA?

MIKS EELISTADA NUTIKAT ÖÖLAMPI? KAS VALIDA HELISENSORIGA VÕI ILMA?

  • Post category:Tooted

Enamus lapsevanematele on tuttavad kaks olukorda, kus öölambike on asendamatu abiline – esmalt beebieas öiste ärkamiste ajal ning hiljem lapse pimedakartuse leevendamiseks. Öölampi kasutades saavad teised pereliikmed rahulikult edasi magada (seda muidugi juhul, kui beebi liialt häälekas ei ole..), kuna jääb ära suure laelambi põlema lülitamine, mis öösel justkui prožektorina mõjub. Innovative Kids tootevalikus olevad öölambid FIN ja LOU  on pisut nutikamad kui tavalised maheda valgusega põlevad lambid. Mis neis siis erilist on ja kumba valida?

Lambalamp FIN

Fin on lisaks oma väga lapselikule ja armsale välimusele (suurepärane dekoratiivese!) ka nutikas – märksõnadeks taimer, juhtmevaba ühendus ja lambipirnide mittekuumenemine.

Lugemis- ja öölamp FIN sobib väga hästi juba natukene suuremale lapsele, kes tunneb huvi une-ja muinasjuttude vastu, sest lampi on mugav kasutada lugemisvalgustusena. Lisaks on FIN-l kaks valguse taset, millest üks on sobilik uinumiseks ja teine, eredam, lugemiseks. Lambalambike on varustatud ka taimeri süsteemiga, mis 60 minuti möödudes lambi automaatselt välja lülitab, seega pääseb tüütust tule kustutamisest 🙂 Mida tuleks FIN-i puhul kindlasti tähele panna on see, et lambake ongi seadistatud ennast automaatselt välja lülitama ning kes tahab, et hämar valgus põleks terve öö, see peaks pigem vaatama öölamp LOU poole, kellest saab lugeda allpool.

FIN saab lisapunktid kindlasti oma mobiilsuse eest, sest on juhtmevaba (laetav USB kaabliga) ning mugav kaasa võtta voodisse, matkatelki kui ka autosse. Positiivne on ka see, et öölambi pirnid ei lähe kuumaks, seetõttu võib laps selle julgelt enda kätte haarata, kartmata kõrvetada saamist! Nutikas ema näeb kindlasti veel ühte plussi – kui tihti tuleb ette, et lapsel tuleb keset ööd peale pissihäda, kuid pimeduse kartuses hüüab kõva häälega nii kaua, kuni keegi kõige magusamast unest ärkab ning mööda maja tuledelülitaja rolli täidab? Jah, kuna FIN on juhtmevaba, siis saab laps selle WC-sse tee leidmiseks ja julgustuseks kaasa võtta ning ise vajalikud toimingud ära teha 🙂  

Helisensoriga öölamp LOU

LOU on sõbralik öökullilamp, mis on varustatud helisensoriga ning reageerib lapse nutule (antud funktsiooni on võimalik ka välja lülitada) – seetõttu väga mugav just beebieas kasutamiseks, sest jääb ära lambi lüliti otsimine ning peale seda kui vaikus on kestnud 5 minutit, lülitab lamp ennast taas välja. Öölambi valguse tugevus on igati reguleeritav: nii öökulli kui ka ülemise kaarja osa valguse tugevus on reguleeritav, samuti on võimalik valida, kas lülitada sisse ainult kaar, ainult öökull või mõlemad korraga. Erinevalt FIN-st on võimalik öökullilampi jätta põlema ka kogu ööks või valida automaatne väljalülitus 30 minuti või 60 minuti möödudes. Öölamp LOU-ga tuleb kaasa toiteadapter, kuid soovikorral on võimalik kasutada ka 3xAA patareisid, mis tagab sarnaselt FIN-ga liikumisvabaduse 🙂

close

10%

Sooduskupong sulle! 🎁

Liitu uudiskirjaga ja kingime sulle -10% sooduskoodi!

Uudiskirjaga liitujatega jagame igakuiseid eripakkumisi ning hoiame kursis uusimate toodetega.