Deki Babybalanzz automaatne vankrikiigutaja
Deki Babybalanzz automaatne vankrikiigutaja Deki Babybalanzz automaatne vankrikiigutaja Deki Babybalanzz automaatne vankrikiigutaja

Deki Babybalanzz automaatne vankrikiigutaja


Hind: 89.00€
KM-ta: 74.17€
Tootekood: 2181
Saadavus: Laos
Kogus:  
      Kas Sinu beebi ärkab üles, kui vanker seisma jääb? Kiiguta beebi vankris magama ja kinnita hiljem vankri külge Babybalanz ning jäta vanker endale nähtavasse kohta – kas terrassile või katuse alla. Babybalanz kiigutab vankrit Sinu eest. Seadme kiigutusrütm on tasane, kuid piisav selleks, et beebi teeks pikema une.

Toode sobib vankritele, mille ratta laius on 1,8-6 cm ja diameeter 10-28 cm.

Innovatiivne Deki BabyBalanZ on automaatne, väga kerge ja tõeliselt hõlpsasti kasutatav vankrikiigutaja, mis võimaldab seda igale poole kaasa võtta.

Kiike saab kasutada kodus, väljasõitudel kui ka reisil olles. BabyBalanzi süsteem on ainulaadne ning selle kaasaegne disain võimaldab toodet kasutada enamikel kärudel ja vankritel.

Seade on hõlpsasti esirattale kinnituv ning täislaetud akuga kiigutab vankrit kuni 4 tundi (tulenevalt vankri raskusest). Toode on võitnud mitmeid auhindu ja pälvinud lapsevanemate positiivset tagasisidet üle-maailma. 2017.a. pälvis BabyBalanz ülemaailmsel Kids Expo messil parima „Vanemate abistaja“ auhinna.

Innovative Kids @ 2021