Filtreeri
  • Hind
    € -

Õueaeg

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Rannatelk Aquani
3in1 UV-kindlat rannatelki on võimalik kasutada reisivoodina, basseinina või mängumatina. Aitab kaitsta last kahjulike uv-kiirguste eest (SPF 50+). Enne aastaseks saamist ei suuda beebid toota piisavas koguses melaniini, et kaista end päikesekiirt..
70.00€
KM-ta: 58.33€
Kruvideta raamiga päikeseprillid 2-4 aastastele
Kietla päikeseprillide raam on väga kerge ja painduv ning purunematu. Kietla prillide raam on ühes tükis ja selles puuduvad kruvid. Kui laps prillide sangu väänab, siis ei ole ohtu, et sellest pudenevad kruvid võiksid suhu sattuda. Kuna la..
25.00€
KM-ta: 20.83€
Purunematu raamiga päikeseprillid 2-4 aastastele
Kietla kruvideta ja 100% purunematu raamiga kõrge UVA ning UVB kaitsega polariseeritud Mõmmibeebi päikeseprillid Prillidel on säilinud kõik Kietla prillide imelised omadused, aga need on lihtsalt kümme korda nunnumad! Prillid on toodetud Pra..
35.00€
KM-ta: 29.17€
Maxi-Cosi FamilyFix3 alus
Maxi-Cosi FamilyFix3 alus pakub kõige turvalisemat lahendust laste transportimiseks, võimaldades sõita seljaga sõidusuunas sünnist kuni ca. 4. eluaastani. FamilyFix3 pakub ideaalset kinnitust Maxi-Cosi Coral ja Pebble Pro i-Size turvahällile, Jade..
225.00€
KM-ta: 187.50€
Maxi-Cosi Coral turvahäll
Esimene modulaarne turvahäll, mida on võimalik võtta kaheks eraldi osaks. Pehme kandeosa pakub mitut erinevat kandmisvõimalust ning kaalub kõigest 1,7kg. See muudab lapse turvahälli kandmise palju kergemaks. Sobib kasutamiseks lastele pikkuse..
299.00€
KM-ta: 249.17€
Affenzahn seljakott SUUR
Affenzahn on Saksa firma Fond of Bags kaubamärk, mis pakub lõbusa disainiga selja- ja õlakotte eelkooliealistele lastele. Affenzahn seljakotid valmistatakse Vietnamis, materjalina kasutatakse ümbertöödeldud plastpudelitest toodetud p..
49.90€
KM-ta: 41.58€
Affenzahn seljakott VÄIKE
Affenzahn on Saksa firma Fond of Bags kaubamärk, mis pakub lõbusa disainiga selja- ja õlakotte eelkooliealistele lastele. Affenzahn seljakotid valmistatakse Vietnamis, materjalina kasutatakse ümbertöödeldud plastpudelitest toodetud p..
39.90€
KM-ta: 33.25€
Lutikott 2-le lutile
Lutikott, mis mahutab 2 lutti. Mugav kinnitada vankri, koti vms külge. Hoiab lutid kindlas kohas ning puhtad.  - Lukuga kinnikäiv - Sees kaks elastset kinnitust - kinnitatav koti või vankri külge - Masinpestav   ..
12.50€
KM-ta: 10.42€
Deki Babybalanzz automaatne vankrikiigutaja
Kas Sinu beebi ärkab üles, kui vanker seisma jääb? Kiiguta beebi vankris magama ja kinnita hiljem vankri külge Babybalanz ning jäta vanker endale nähtavasse kohta – kas terrassile või katuse alla. Babybalanz kiigutab vankrit Sinu eest. Seadme..
89.00€
KM-ta: 74.17€
Rockit Rocker vankrikiigutaja
Rockit Rocker pälvis 2021 aastal ajakirja EMA top 12 beebitoodete tiitli ja ajakirja EMA rahvalemmiku tiitli! Kas Sinu beebi ärkab üles, kui vanker seisma jääb? Lähed koos perega välja sööma, aga peate einestama korda mööda, sest pidevalt on v..
45.00€
KM-ta: 37.50€
Lutihoidjad Dexy-Lizzy-Donny
Universaalne lutihoidja-loomake, mis sobib enamlevinud luttidele. Kerge paigaldada ning muudab kadunud luti otsimise lihtsamaks. - Loomake annab sinu lapsele tegevust. - Mõõdud 20x6x12 cm, pestav. - Sobib lastele alates 0+ eluaastas..
10.99€
KM-ta: 9.16€
Muusikatoos Zoë
Muusikatoos Zoë ühildub mobiiliga Bluetooth abil ning võimaldab mängida unejutte või -muusikat.  Zoë peaosa on öölambi eest, valikus 2 erinevat valgustaset.  Spotify-st leitav ka ZAZU playlist. ​ 5 meloodia valikut 5 meloodia..
32.99€
KM-ta: 27.49€
Käru istmekate
Universaalne käru istmekate, mis on sobilik kasutamiseks enamlevinud jalutuskärudes, 5-punkti rihmade avaused. Toode on kasutatav kahepoolsena ning komplekti kuulub ka liblikakujuline padi, mis on istumisaluse külge kinnitatav. Materjal: P..
29.90€
KM-ta: 24.92€
Innovative Kids @ 2021