Aquaheat SOLO toidu soojendaja 475ml
Aquaheat SOLO toidu soojendaja 475ml Aquaheat SOLO toidu soojendaja 475ml Aquaheat SOLO toidu soojendaja 475ml Aquaheat SOLO toidu soojendaja 475ml Aquaheat SOLO toidu soojendaja 475ml Aquaheat SOLO toidu soojendaja 475ml

Aquaheat SOLO toidu soojendaja 475ml


Hind: 36.50€
KM-ta: 30.42€
Tootekood: IN-AQ-F01
Saadavus: Laos
Kogus:  
      Innobaby Aquaheat uuenduslik lahendus võimaldab soojendada toitu igal ajal ja igas kohas ilma elektrita! Lihtsalt vala vett soojapakile ning oota veidi. 

Kuidas see töötab?   

Soojapakid suudavad vähese vee abiga toota soojust kõigest sekunditega. Enam ei ole vaja kodust väljas viibides otsida mikrolaineahju, teha lõket või pakkuda oma beebile külma püreed. Aseta soojapakk spetsiaalsesse Aquaheat soojendustopsi, lisa aktiveerimiseks pisut vett, täida roostevabast terasest toidutops püree või supiga ning aseta see soojendustopsi. Naudi sooja sööki 3 minuti pärast jalutuskäigul, matkal või mõnes muus kohas, kus pole võimalik toitu soojendada!

- Keskkonnasõbralik mittetoksiline ja biolagunev SOE (tootevalikus SOE ja KUUM, komplektiga kaasas mõlemad variandid) soojapadi suudab soojendada vee kuni 85 kraadini, mis on piisav, et soojendada beebi püreed, piima, kohvi. KUUM soojapadi suudab vee soojendada kuni 100 kraadini, mis sobib suppide ja pasta soojendamiseks. BPA, Ftalaadi ja PVC vaba.

- Iga soojapadi püsib soojana kuni 1 tund, saate kasutada ühte soojapatja mitme söögi-joogi soojendamiseks. Meeles tuleb pidada üksnes seda, et järgnevate söökide-jookide soojendamine võib võtta veidi enam aega.

- Soojapadjad on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Need on biolagunevad, seega ei pea muretsema keskkonna saastamise pärast. Pidage meeles, et soojapakid lähevad äärmiselt kuumaks ning seega tuleb olla ettevaatlik nende ära viskamisel. Juurde saate osta eraldi soojapakid, valikus kas SOE (kuni 85 kraadi) või KUUM (kuni 100 kraadi). Soojapakid on müügil 6-tes (SOE) ja 5-tes (KUUM) pakkides.

Mida komplekt sisaldab?

- Roostevabast terasest (304 tüüpi, roostele vastupidav) toidutops 475ml

- Soojendustops

- 1tk silikoonist äärega õhukindel kate

- Neopreenist ümbris

- 1tk SOE soojapakk

- 1tk KUUM soojapakk 

 

Innovative Kids @ 2020