Aquaheat lutipudeli soojendaja & 295ml lutipudel
Aquaheat lutipudeli soojendaja & 295ml lutipudel Aquaheat lutipudeli soojendaja & 295ml lutipudel Aquaheat lutipudeli soojendaja & 295ml lutipudel Aquaheat lutipudeli soojendaja & 295ml lutipudel Aquaheat lutipudeli soojendaja & 295ml lutipudel

Aquaheat lutipudeli soojendaja & 295ml lutipudel


Hind: 42.50€
KM-ta: 35.42€
Tootekood: IN-AQ-B01
Saadavus: Laos
Kogus:  
      Innobaby Aquaheat uuenduslik lahendus võimaldab soojendada beebi piima igal ajal ja igas kohas ilma elektrita! Lihtsalt vala vett soojapakile ning oota veidi. 

Kuidas see töötab?   

Soojapakid suudavad vähese vee abiga toota soojust kõigest sekunditega. Enam ei ole vaja kodust väljas viibides otsida söögikohtadest sooja vett, kasutada mikrolaineahju või pakkuda oma beebile külma piima. Aseta soojapakk spetsiaalsesse Aquaheat soojendustopsi, lisa aktiveerimiseks pisut vett, täida roostevabast terasest lutipudel vee ja piimaseguga (miks mitte ka lahustuva kohviga emmele-issile) ning aseta lutipudel soojendustopsi. Naudi sooja jooki 1-2 minuti pärast jalutuskäigul, matkal, lennukis või mõnes muus kohas, kus pole võimalik vett soojendada!

- Keskkonnasõbralik mittetoksiline ja biolagunev SOE (tootevalikus SOE ja KUUM, komplektiga kaasas SOE) soojapadi suudab soojendada iga vedeliku kuni 85 kraadini. BPA, Ftalaadi ja PVC vaba.

- Iga soojapadi püsib soojana kuni 1 tund, saate kasutada ühte soojapatja mitme joogi soojendamiseks. Meeles tuleb pidada üksnes seda, et järgnevate jookide soojendamine võib võtta veidi enam aega.

- Soojapadjad on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. Need on biolagunevad, seega ei pea muretsema keskkonna saastamise pärast. Pidage meeles, et soojapakid lähevad äärmiselt kuumaks ning seega tuleb olla ettevaatlik nende ära viskamisel. Juurde saate osta eraldi soojapakid, valikus kas SOE (kuni 85 kraadi) või KUUM (kuni 100 kraadi). Soojapakid on müügil 6-tes pakkides.  

Mida komplekt sisaldab?

- Roostevabast terasest (304 tüüpi, roostele vastupidav) lutipudel 295ml

- Silikoonist lutt (0-3 kuud)

- Soojendustops

- Neopreenist ümbris

- 2tk SOE soojapakk 

Innovative Kids @ 2020