Filtreeri
  • Hind
    € -

Uneaeg

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Ookeaniprojektor Cody
Cody on beebi parim sõber! Armas krabi projekteerib lakke veealuse maailma ning rahustavad meloodiad aitavad lapsel uinuda! 3-etapiline uneprogramm Esmalt püüab Cody lapse tähelepanu lakke kuvatud liikuvate lainete ja kalakestega. Seejärel..
55.99€
KM-ta: 46.66€
Täheprojektor Wally
Vaal Wally on ideaalne neile, kes otsivad pisikest ning kaasaskantavat täheprojektorit! - Projekteerib lakke veepiisad. - 4 värvitoonis veepiisad: punane, sinine, roheline ja vahelduvad värvid. - 3 rahustavat heli: ookeanihelid, ema sü..
28.99€
KM-ta: 24.16€
Beebi rahustaja Suzy
Kaasaskantav beebirahustaja Suzy aitab sinu beebil rahuneda ning kiiremini uinuda! Lapsevanemad rahustavad oma beebisid tehes suuga häält "shh..shh" - see on teadlaste poolt tõestatud tehnika, mis aitab beebidel rahuneda. Suzy imiteerib "shh..shh"..
22.99€
KM-ta: 19.16€
Sooja- ja külmaloomad Paul-Pip-Howy
Kolm armast loomakest, keda saab soojendada mikrolaineahjus või jahutada sügavkülmas. Laps saab võtta soojendatud loomakese endale kaissu, et jahedal ajal sooja saada või leevendada sooja mõjul pingeid. Hea alternatiiv soojaveepudeli kasutamisele...
27.99€
KM-ta: 23.33€
Käeviibetele reageeriv seinalamp Fay-Rex-Otis
Nutikas lastetoa seinalamp, mis reageerib käeviibetele. Komplektis kaasas kolm erinevat loomakest, mille laps saab lambile asetada! - Lamp reageerib käeviibetele: liiguta kätt lambi all vasakult paremale ning lamp lülitub sisse/välja; valgustu..
62.99€
KM-ta: 52.49€
Jonnipunn öölambid Zack-Lex-Elli
Jonnipunn öölambid on lapsele toredaks kaaslaseks nii mänguajal kui ka öösel: kiiguta jonnipunni, et öölamp tööle hakkaks! Kiiguta veel kord ning see lülitab ennast taas välja.   - Sisse/välja lülitamine jonnipunni kiigutades või nupust ..
32.99€
KM-ta: 27.49€
Öö- ja taskulamp Gina
Kaelkirjak Gina on ühtlasi nii öö- kui ka taskulamp. Laps saab kasutada Ginat taskulambina näitamaks valgust oma teekonnal, otsida pimedas oma lemmik kaisulooma või lihtsalt sellega mängida. Öösel on Gina aga öölambi eest. - Öölamp lülitub väl..
32.99€
KM-ta: 27.49€
Unetreener Sam
Unetreener Sam aitab lapsel aru saada, millal on õige aeg voodist tõusmiseks. Lapsevanem saab seadistada sobiva ärkamise ning magamamineku aja ning Sam teeb ülejäänud töö! Punane ekraani värvus annab lapsele märku, et on uneaeg. 30 minutit enne är..
49.99€
KM-ta: 41.66€
Taimeriga öölamp FIN
Taimeriga öölambike FIN Kaks ühes - lugemislamp ja öölamp Kaks valgustuse tugevust - hele valgus lugemiseks ning oranž mahe valgus uinumiseks Juhtmevaba ühendus (laetav aku - tootega kaasas)  Sobib hästi voodisse kaa..
32.99€
KM-ta: 27.49€
Lutihoidjad Dexy-Lizzy-Donny
Universaalne lutihoidja-loomake, mis sobib enamlevinud luttidele. Kerge paigaldada ning muudab kadunud luti otsimise lihtsamaks. - Loomake annab sinu lapsele tegevust. - Mõõdud 20x6x12 cm, pestav. - Sobib lastele alates 0+ eluaastas..
10.99€
KM-ta: 9.16€
Unetreener Bobby
Unetreener Bobby aitab lapsel aru saada, millal on õige aeg voodist tõusmiseks. Lapsevanem saab seadistada sobiva ärkamise aja ning magamamineku ajal saab laps Bobby silmad ise nupust kinni vajutada!  - Bobby kinnised silmad näitavad laps..
32.99€
KM-ta: 27.49€
Muusikatoos Zoë
Muusikatoos Zoë ühildub mobiiliga Bluetooth abil ning võimaldab mängida unejutte või -muusikat.  Zoë peaosa on öölambi eest, valikus 2 erinevat valgustaset.  Spotify-st leitav ka ZAZU playlist. ​ 5 meloodia valikut 5 meloodia..
32.99€
KM-ta: 27.49€
Nutule reageerivad loomakesed COCO ja BIBI
Nutule reageerivad COCO ja BIBI - pehmed loomakesed, mis rahustavad last imiteerides ema südamelööke.    6 erinevat meloodiat Südamelöökide heli, kose kohin ning 4 erinevat muusikalist meloodiat. Töötab 3 x AAA patareiga ..
27.99€
KM-ta: 23.33€
Kaisuloom-öölamp
Erinevaid meloodiaid mängiv kaisuloom-öölamp on ideaalne rahustav kaaslane lapsele tema uinumisel. Võimalik valida 2 helitaseme vahel.   3 rahustavat meloodiat Võimalik valida 3 erineva meloodia vahel : unelaul, looduseh..
34.99€
KM-ta: 29.16€
Nutule reageeriv projektor-öölamp
Projektoriga on võimalik näidata lakke imelisi tähekesi vastavalt seadistusele 4-s erinevas värvitoonis – oranž, sinine, roheline või mitmevärviline.   3 rahustavat meloodiat Võimalik valida 3 erineva meloodia vahel : ema südamelö..
38.99€
KM-ta: 32.49€
Innovative Kids @ 2020